Pořady pro děti

 • Sardinky v pudinku - písničky s úsměvem

  Že by "divadýlko pro děti"? Ale vůbec ne. Kapela Sardinky v pudinku je složena ze zkušených zpěvaček, hereček a hudebníků, kteří mají bohaté zkušenosti s prací pro dospělé i nedospělé publikum. Tedy pro všechny od 5 do 100 let. A to je právě ono! V dnešní době nám nezbývá nic lepšího, než se alespoň od srdce zasmát.

  A proto jsou tu Sardinky v pudinku s novým představením Škola naruby! Tady je malá ukázka:

  V pestře složeném programu uvidíte a uslyšíte řadu vtipných scének, které jakoby vám ze života vypadly, vtipy, ale hlavně řadu rytmických písniček, parodií na známé hity i originální autorské songy. A zpívat budeme všichni!


 • Hrajeme si s Heidi

  60 minutový program pro děti, u kterého se budou bavit i jejich rodiče. Program je sestaven z písniček, které se dětem nejen líbí,ale na které si mohou i zatančit a ze soutěží, za které si vybrané děti odnesou z jeviště milé a originální dárky.

  Po dohodě může být program rozdělen na dvě části (2x30-40 minut).


 • DJ pro děti

  Diskotéka pro děti spojená se soutěžemi dle věku dětí, „dýždej“ hraje „pecky“, které mají děti rády.


 • Pejskování

  Pořad pro děti předškolního a nižšího školního věku s pejskem Macíkem, vhodné pro školy, školky ale i na venkovní akce třeba ke dni dětí.


 • Liduščino divadlo

  Liduščino divadlo je profesionální divadelní soubor bez stálé scény. Účinkuje po celém území republiky jako host v kamenných divadelních scénách, v kulturních domech i venku, speciální program je zaměřen také na mateřské a základní školy.

  Divadelní soubor je složen z absolventů pražských uměleckých škol, tedy z profesionálů, kteří se umělecké tvorbě věnují celý život.

  Divadelní hry jsou výhradně původní napsané dle vlastního námětu i scénáře, takže totéž představení nemůžete vidět v provedení žádného jiného souboru.

  Scénické řešení je variabilní a přizpůsobí se vašim podmínkám. Důležitá je možnost využití divadelních vrtíků kvůli fixaci scény do podlahy jeviště u velkých představení kvůli stabilitě.


O nás

Umělecká a hudební agentura ARTUM působí jednak v oblasti zprostředkování jednotlivých umělců nebo celých pořadů, ale můžete si objednat také akce na klíč, kde pro vás zajistíme vše od vystoupení nejrůznějších umělců po catering.

Při jednání se můžete spolehnout na individuální osobní přístup, zajímají nás vaše představy a požadavky.

Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti nejrůznějších společenských akcí jak z pohledu účinkujících tak z pohledu pořadatele.

Hlavní obory naší činnosti:

 

Kontakt

Telefon: +420 603 498 490
Email: chytilova@artum-ol.cz
ICO: 70234183


Prosím vyplňte potřebné údaje.