Pro města a obce

 • Kapela No Limit – rock téměř bez limit

  Kapela hraje ve vlastních úpravách klasický rock. V repertoáru nechybí skladby od Led Zeppelin, Jimiho Hendrixe, Janis Joplin, Pink Floyd, Beth Hart a Joe Bonammasy, Carlose Santany atd.

  Kapela je díky repertoáru vhodná nejen do klubů, ale také na nejrůznější akce, které pořádají města, obce – na venkovní festivaly, pivní slavnosti, oslavy atd.

  Bandzone

  https://www.facebook.com/kapelanolimit


 • Možná přijde i Kristián

  Dlouho se mezi lidmi šušká, že z kulturní nabídky zmizely zábavné pořady, chcete-li estrády či kabarety, které mají sloužit k příjemně a hlavně vesele strávenému volnému času. Říká se také, že "Není šprochu, na kterém by nebylo pravdy trochu". Proto jsme se rozhodli tuto situaci napravit. Ludmila Razimová s podporou a aktivní spoluprací Gustava Oplustila napsala scénář, postavený na bohatém sledu zábavných výstupů, založených na situačním humoru a interaktivní spolupráci s diváky.

  Premiéra pořadu se konala 7. dubna 2015 v pražském Dvadle U Hasičů.

  Co uvidíte v pořadu Možná přijde i Kristián.


Agentura ARTUM ve spolupráci s dalšími partnery pro Vás uspořádá „na klíč“ program, tematické odpoledne, estrádu, tematický víkend podle Vašich představ.

Komu je nabídka určena a co nabízíme?

 • Den města, den obce – je vhodné např. při výročích založení obce nebo města.
 • Baví se celá rodina aneb vezměte babičku a dědečka s sebou. U příležitosti dne dětí nebo jen tak.
 • Den seniorů – můžete vzít vnuky a vnučky s sebou.
 • Pivní slavnosti aneb abychom se lépe poznali. Pro obce, které se rychle rozrůstají a občané se příliš nesetkávají, může být doplněno o další možnosti např. soutěž ve vaření gulášů, sportovní soutěže, a pod.
 • Den dětí aneb rodiče se baví jinde. Rodiče své děti samozřejmě mohou doprovázet a podporovat je, ale není to nutné. Jde zejména o tematické akce – Vánoce, interaktivní pohádkové kabarety, velikonoční pořady, soutěžní pásma, klasické pohádky. Současně běží program i pro dospělé.Vy víte co, my víme jak.

Akce se mohou konat ve venkovním nebo vnitřním prostředí s vlastním technickým zázemím.

Disponujeme vlastním produkčním zázemím s vlastní programovou nabídkou hudby, divadelních scének a atypickým programem podle vašeho přání.

Jednotlivé programy lze libovolně přizpůsobit, zapracujeme Vaše představy a požadavky.

Zajistíme včetně cateringu, hudby, hostesek, reklamy a doplňkových materiálů.

O nás

Umělecká a hudební agentura ARTUM působí jednak v oblasti zprostředkování jednotlivých umělců nebo celých pořadů, ale můžete si objednat také akce na klíč, kde pro vás zajistíme vše od vystoupení nejrůznějších umělců po catering.

Při jednání se můžete spolehnout na individuální osobní přístup, zajímají nás vaše představy a požadavky.

Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti nejrůznějších společenských akcí jak z pohledu účinkujících tak z pohledu pořadatele.

Hlavní obory naší činnosti:

 

Kontakt

Telefon: +420 603 498 490
Email: chytilova@artum-ol.cz
ICO: 70234183


Prosím vyplňte potřebné údaje.