ARTUM - hudební a umělecká agentura Olomouc

Pořady pro děti

Adélka DOBEŠOVÁ

...je správná holka, která teprve oslavila SEDMÉ narozeniny, ale stíhá toho už docela dost. Teď ji můžete vídat jako BABU v seriálu TV Prima „SLUNEČNÁ“, ale hrála i v dalších „primáckých“ seriálech „KREJZOVI“, „MODRÝ KÓD“, nebo „LINKA“, zahrála si i v krátkometrážním filmu „PŘIHOŘÍVÁ“. Kromě toho ráda a hodně a pěkně zpívá. Mimo zpívání v dětském pěveckém sboru nazpívala celé CéDéčko s písničkami pro děti i jejich rodiče. Toto CéDéčko se jmenuje „ŠTĚSTÍ“, devět písniček Adélce napsal tatínek Ladislav DOBEŠ, jednu (Lady) si vypůjčila od našeho slavného zpěváka Petra SPÁLENÉHO. Písničky jsou zpěvné, veselé, některé nazpívané s pomocí dětského pěveckého sboru Music BoDo, jsou snadno zapamatovatelné – takže si můžete zazpívat s Adélkou.

Hrajeme si s Heidi

60 minutový program pro děti, u kterého se budou bavit i jejich rodiče. Program je sestaven z písniček, které se dětem nejen líbí,ale na které si mohou i zatančit a ze soutěží, za které si vybrané děti odnesou z jeviště milé a originální dárky.

Po dohodě může být program rozdělen na dvě části (2x30-40 minut).

Malování na obličej a dětské dílničky

Malování na obličej a dětské dílničky (malované kamínky, výroba vlastních výrobků) je ideální zábava na všechny akce . Na obličej používáme pouze dermatologicky testované barvy a pro děti vymyslíme kreativní dílničky podle Vašeho přání.

Pejskování

Pořad pro děti předškolního a nižšího školního věku s pejskem Macíkem, vhodné pro školy, školky ale i na venkovní akce třeba ke dni dětí.

Liduščino divadlo

Liduščino divadlo je profesionální divadelní soubor bez stálé scény. Účinkuje po celém území republiky jako host v kamenných divadelních scénách, v kulturních domech i venku, speciální program je zaměřen také na mateřské a základní školy.

Divadelní soubor je složen z absolventů pražských uměleckých škol, tedy z profesionálů, kteří se umělecké tvorbě věnují celý život.

Divadelní hry jsou výhradně původní napsané dle vlastního námětu i scénáře, takže totéž představení nemůžete vidět v provedení žádného jiného souboru.

Scénické řešení je variabilní a přizpůsobí se vašim podmínkám. Důležitá je možnost využití divadelních vrtíků kvůli fixaci scény do podlahy jeviště u velkých představení kvůli stabilitě.

ARTUM - umělecká a hudební agentura Olomouc

Kontaktní formulář