• S úsměvem jde všechno líp

  Komorní zábavný program pro slušné lidi vyzrálejšího věku a vkusu (slovy Bohumila Hrabala pořad pro starší a pokročilé) obého pohlaví. Účinkují Věra Nerušilová (stálý host divadel ABC a Na Fidlovačce) a Karel Deyl (hudební výstředník s laskavým svolením paní Deylové).

  Reference:

  Dobrý den paní Chytilová,
  chtěla jsem vám moc poděkovat za zprostředkování pěkného zážitku.
  Bylo přítomno cca 40 klientů, naplnili jsme celý náš společenský sál.
  Moc jsme se všichni bavili a prožili moc krásnou hodinku.
  Oba protagonisté byli velmi milí a " naprosto pohodoví" účinkující.
  Děkuji Vám moc a věřím, že se během roku ještě ozvu. Monika Megličova - aktivizační pracovník
  Benátky nad Jizerou
  19.2.2013


 • Richard Adam

  Legenda našeho zábavného umění a taneční hudby nabízí pořad písniček a melodií, kterým neublížil čas. V pořadu zaznějí písničky Příliš mlád, Kristýnka, Sulika, Tina Mary, Cestář, Páni kluci a mnoho dalších. Pořad je vhodný pro domovy důchodů, pro kluby seniorů, pro akce, které pořádají obecní či městské úřady apod.


 • Módní přehlídky pro seniory

  Také se vám zdá, že s přibývajícími léty jako byste pro svět módy přestávala existovat? Kde hledat inspiraci, když módní přehlídky i módní typy v časopisech jsou zaměřeny a hlavně předváděny mladými, štíhlými modelkami, jejichž míry jsme nevlastnily ani v těch nejskvělejších letech? A tak vznikl nápad připravit pro ženy zralejšího věku (ale i pro muže) módní přehlídky, které by byly předváděny modelkami, které mají dostatek životních zkušeností a hlavně, které mohou skutečně inspirovat další ženy. Modely jsou vybírány tak, aby byly cenově dostupné, každá módní přehlídka je vtipně moderovaná a diváci se dozví i něco o stylingu a celkové vizáži. Módní přehlídka může být doplněna dalším programem, který předvádějí modelky. Může to být buď ukázka břišních tanců nebo vystoupení dvou tanečnic, které zastepují. Program je vhodný pro obce, kluby seniorů, ale třeba i na plesy nebo jiná společenská setkání.

  Článek na Žena-in.


Možná přijde i Kristián

Možná přijde i Kristián

Asi jste si všimli, že z televizních obrazovek zcela vymizely zábavné pořady typu estráda, kde vystupovali nejrůznější umělci – zpěváci, artisté, kouzelník, tanečnice atd. – a divák se u pořadu pobavil, zasmál, odreagoval a zapomněl na starosti všedního dne. V současné době se nic nového v této oblasti neděje, a tak se stále dokola v televizi vysílá to, co už bylo dávno natočeno a zatím nikdo nepřišel s podobným pořadem, který by na tuto tradici kvalitní české zábavy navázal. Proto jsme se spojili s osobou nejpovolanější – s panem Gustavem Oplustilem – a s jeho podporou jsme připravili pořad, který navazuje na to nejlepší, co v oblasti českého zábavního umění vzniklo. Představení jsme nazvali „Možná přijde i Kristián“ a provedeme v něm diváka humornou formou českým zábavním uměním od cca 30. let do 80. let dvacátého století. V pořadu vystupuje 13 účinkujících, nechybějí pěvecké legendy Richard Adam a Jiří Helekal, zazpívá také Dana Chytilová, v humorných scénkách účinkuje mimo jiné Jaroslava Stránská, kterou v současné době můžete vidět v seriálu Policie Modrava, speciální kouzla předvede kouzelník Grino, imitacemi známých osobností např. Vlasty Buriana, vás pobaví Dalimil Klapka (český inspektor Colombo), taneční kreace ve stylových dobových kostýmech předvedou tanečnice ze Spolku elegantních dam z Brna a v jejich podání se můžete těšit i na lechtivou přehlídku historického spodního prádla. Celým pořadem provázejí dva moderátoři a to autorka scénáře a režie Ludmila Razimová a partnera jí dělá Marek Dobrodinský.

Nesmějte se doma sami, přijďte se smát s námi!

Toto jedinečné představení můžete vidět v Olomouci 5. listopadu 2015, od 16 hod. v Kině Metropol. Vstupenky se prodávají v předprodeji kina Metropol za jednotnou cenu 170 Kč.

Partnery představení jsou Nadace Život umělce, Město Olomouc a Český rozhlas Olomouc.

Srdečně zve umělecká a hudební agentura ARTUM.

To jsou naše melodie

7. října 2014, Moravská filharmonie Olomouc

Opět připravujeme koncert "To jsou naše melodie" tentokrát bude hrát Orchestr Gustava Broma a uskuteční se dva koncerty - jeden v 17 hod. a druhý ve 20 hod. Na odpoledním koncertu vystoupí Josef Zíma, Richard Adam, Felix Slováček, Milan Černohouz, Dana Chytilová a Jan Šulista, moderovat jej bude Aleš Cibulka a na večerním koncertu přislíbili účast Leona Machálková, Laďa Kerndl a opět Felix Slováček. Sledujte web agentury ARTUM, abyste si včas zajistili vstupenky. Oba koncerty se uskuteční dne 7. října 2014 v sále Moravské filharmonie Olomouc, Horní náměstí.

Koncert "To jsou naše melodie"

V úterý dne 11. října 2011 se po roce ve velkém sále Reduty v Olomouci uskuteční další koncert legend české populární hudby z cyklu „To jsou naše melodie“. Tentokrát se mohou posluchači těšit na Pavlínu Filipovskou, Standu Procházku, Josefa Zímu, Richarda Adama a Danu Chytilovou. V jejich podání zaznějí písničky, které dobře zná nejen generace dříve narozených posluchačů, ale i mladší ročníky, a tak si na koncertě už podruhé v Olomouci přijdou na své všichni, kteří mají rádi staré české šlágry.

Solisty bude letos doprovázet bigband Letohrad pod vedením Rostislava Zábrahy a s bigbandem přijede také jeho součást – dívčí oktet, který obohatí vystoupení solistů sborovým zpěvem. Moderátorského postu se ujme sportovní komentátor Jaroslav Suchánek.

Na uspořádání koncertu se finančně podílí generální partner OLTIS GROUP a.s.. z Olomouce, umělecké sdružení ARTES, Nadace Život umělce, firma J.M.I.T., Olomoucký kraj, se zajištěním sálu pomohl Magistrát Města Olomouce a mediálním partnerem je Český rozhlas Olomouc, který bude koncert natáčet a živě přenášet na rozhlasových vlnách.

Díky všem partnerům se i letos podařilo naplnit motto celého koncertu: „Staré šlágry za staré ceny“ a je možné nabídnout posluchačům v Olomouci a okolí kvalitní kulturní zážitek za přijatelnou cenu.

Vstupenky budou v prodeji v Českém rozhlase Olomouc na Horním náměstí a v prostorách informačního centra Českých drah v Olomouci na hlavním nádraží od 26. 9. 2011.

Začátek koncertu je v 17:00 hod.

K účasti na koncertu zve pořadatel hudební a umělecká agentura ARTUM.

Přijďte si poslechnout písničky, kterým „neublížil čas“.

Přijďte s námi oslavit 20. narozeniny kapely Syrinx!

V sobotu 6. srpna 2011 pořádáme ve Velkém Týnci na Zámecké zahradě oslavu – taneční zábavu – spojenou s křestem našeho prvního CD „The first choice“ (První výběr, ale stále ne poslední). Křtu se ujme zpěvačka Heidi Janků, která následně vystoupí i se svým programem, křest bude moderovat bývalý sportovní reportér Jaroslav Suchánek.

Dobré jídlo a čepované pivo je pro vás připraveno už od 16:00 hodin a přiveďte i své děti - určitě je pobaví pejsek Macík v pořadu „Pejskování (je) Radování", začínáme v 16:30 hod. Dobrou náladu vám přivodí i následující program – kapela AMIGOS z Olomouce, která bude hrát k poslechu latinskoamerické rytmy a jazzovou klasiku. Taneční zábava s hudební skupinou SYRINX začíná ve 20:00 hod.

Po skončení bude zajištěn autobus do Olomouce.

Koncert legend populární hudby

Dne 14. září 2010 se uskuteční v Olomouci ve velkém sále Reduty od 17:00 hodin koncert legend populární hudby, na kterém vystoupí Yvetta Simonová, Josef Zíma a Richard Adam za doprovodu studiového orchestru Jiřího Sládka. Slovem budou provázet Marie Tomsová a Eduard Hrubeš, jako host zazpívá Dana Chytilová z Velkého Týnce.

Samotný název koncertu – „To jsou naše melodie“ – nejlépe vystihuje, na co se mohou posluchači těšit. A těšit se bude vskutku na co. Tento koncert je další v řadě koncertů, jejichž obsahem jsou melodie a písničky, které jsou dobře známé nejen těm dříve narozeným, ale i mladším ročníkům. První koncert tohoto typu se uskutečnil v Praze na sklonku loňského roku a teď budou mít všichni, kteří mají rádi staré české šlágry, jedinečnou možnost si tyto písničky poslechnout na živo, v kvalitním provedení a od původních interpretů také v Olomouci.

Na uspořádání koncertu se finančně podílí hlavní sponzor RND, s.r.o. z Olomouce, umělecké sdružení ARTES z Prahy, Olomoucký kraj, se zajištěním sálu pomohl Magistrát Města Olomouce a mediálním partnerem se stal Český rozhlas Olomouc, který bude koncert natáčet a částečně i živě přenášet na rozhlasových vlnách. Díky všem partnerům se podařilo naplnit motto celého koncertu: „Staré šlágry za staré ceny“ a je možné nabídnout posluchačům v Olomouci a okolí kvalitní kulturní zážitek za přijatelnou cenu (60,-, 70,-, 80,- Kč). Vstupenky bude možné zakoupit od 28.8.2010 v Českém rozhlase Olomouc na Horním náměstí a v Informačním centru ČD hlavní nádraží v Olomouci.

K účasti na koncertu zve pořadatel hudební a umělecká agentura ARTUM.

O nás

Umělecká a hudební agentura ARTUM působí jednak v oblasti zprostředkování jednotlivých umělců nebo celých pořadů, ale můžete si objednat také akce na klíč, kde pro vás zajistíme vše od vystoupení nejrůznějších umělců po catering.

Při jednání se můžete spolehnout na individuální osobní přístup, zajímají nás vaše představy a požadavky.

Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti nejrůznějších společenských akcí jak z pohledu účinkujících tak z pohledu pořadatele.

Hlavní obory naší činnosti:

 

Kontakt

Telefon: +420 603 498 490
Email: chytilova@artum-ol.cz
ICO: 70234183


Prosím vyplňte potřebné údaje.