ARTUM - hudební a umělecká agentura Olomouc

Pořady pro seniory

Akce pro seniory Olomouc

Vystoupení pro seniory

Naše Agentura ARTUM Olomouc vám nabízí zábavné pořady pro seniory, a další pestrá vystoupení a akce pro seniory. Ve spolupráci s dalšími partnery jsme pro vás připravili rozsáhlý program zaměřený na seniory, který je přizpůsobený jejich potřebám a zájmům. Program  zahrnuje širokou škálu aktivit, pořadů a akcí, které mají za cíl poskytnout starším lidem příležitosti k setkávání, zábavě a vzájemné interakci.

Vzhledem k tomu, že mnoho seniorů trpí pocitem odloučení od svých blízkých, i po uvolnění karanténních opatření zůstávají mnozí z nich v sociální izolaci. Proto se Agentura ARTUM rozhodla poskytnout jim prostor pro radost a společenské vyžití prostřednictvím různých kulturních akcí a pořadů.

Hudebníci se postarali o to, aby setkání seniorů byla plná radosti a dobré nálady. Jedním z vystupujících je například  skvělý kabaret s Liborem Pantůčkem, který rozveseluje publikum svým vtipem a písničkami. Dalšími vystupujícími je skupina Čupr baby, která hraje tradiční Staropražské písničky, kuplety a známé lidové melodie. Reakce publika jsou vždy velmi pozitivní, mnohdy až nadšené, což svědčí o tom, jak důležité je pro seniory přinášet kvalitní kulturní zážitky přímo do jejich prostředí.

Život je kabaret s Liborem Pantůčkem

Pořad pobaví nejen ty dříve narozené ale i mladší ročníky. Je vhodný pro kluby seniorů, pro obce jako hlavní večerní program při různých příležitostech atd. - jestli máte rádi smích a pěkné melodie, tak tento pořad je právě pro vás.Čupr baby

Staropražské písničky, kuplety, "hašlerky", známé lidovky. A k tomu veselé povídání ze života a o životě.

Reference:
Orgarizace Svazu tělesně postižených, Hořovice


ARTUM - umělecká a hudební agentura Olomouc

Kontaktní formulář

ARTUM - umělecká a hudební agentura Olomouc

Kontaktní formulář

ARTUM - umělecká a hudební agentura Olomouc

Kontaktní formulář